ROWERY ELEKTRYCZNE NA ABONAMENT DLA FIRM

Przejdź na tryb ECO !

ROWERY ELEKTRYCZNE NA ABONAMENT DLA FIRM

Przejdź na tryb ECO !

Jak działa ebikerent.pl

Korzyści:

FAQ

Pojazdy wysyłamy poprzez firmę kurierska DPD. Możemy również ustalić konkretny dzień wg Twoich potrzeb. DPD dostarczy do Ciebie przesyłkę o wielkości 160x120x30cm. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku od 09-17. Za dodatkową opłatą 25 zł możemy dostarczyć ebike również w sobotę. Kurier standardowo będzie dzwonił do Ciebie przed przyjazdem.

Tak. Twój elektryk przed wysyłką przejdzie przegląd. Dotrze gotowy do jazdy.

Do przesyłki dołączamy obrazkową instrukcję co należy wykonać. Konieczne są 3 czynności:

  • Przykręcenie przedniego koła. Najczęściej piasty wyposażone są w szybkozamykacz. Rzadko wymagany jest zwykły klucz 13 lub 15.
  • Przykręcenie pedałów. Przydaje się klucz 15 ale nie jest to konieczne. Pedały lewy i prawy posiadają różne gwinty. Lewy oznaczony literą L, prawy literą R.
  • Przykręcenie kierownicy do mostka kierownicy. Wszystkie linki hamulca i przerzutek są na swoim miejscu nie będą wymagały regulacji. Niezbędne są podstawowe klucze imbusowe.

Wysyłką rowerów zajmujemy się od wielu lat i mamy duże doświadczenie w odpowiednim ich zabezpieczaniu na czas transportu. Rama owinięta jest grubym papierem i folią. Pedały oraz akcesoria zakupione dodatkowo są przyklejony wewnątrz kartonu i nie przemieszczają się (oczywiście na życzenie możemy akcesoria zamontować do roweru). Kierownica jest mocno przymocowana do ramy kilkoma taśmami zaciskowymi i bardzo dobrze zabezpieczona przed ewentualnymi otarciami. Karton jest tak przygotowany, że ciasno otacza cały rower i nie ma możliwości aby rower wewnątrz się przemieszczał.

Jeśli jednak po otwarciu kartonu zauważyłeś jakieś uszkodzenia, prosimy o wykonanie fotografii uszkodzeń i ich wysyłkę na nasz adres. Znajdziesz te dane na karteczce przyklejonej do ramy roweru. W każdej wątpliwej sprawie można do nas zadzwonić na numer 601 87 88 89

Proszę pamiętać o możliwości zwrotu roweru do 14 dni od dnia zakupu oraz o tym, że odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia transportowe jest po naszej stronie.

Ważne: Jeśli podczas odbioru przesyłki zauważyłeś uszkodzenia kartonu, które mogą wskazywać na to, że zawartość uległa uszkodzeniu, prosimy o otwarcie kartonu w obecności kuriera, sprawdzenie, czy rower nie jest uszkodzony (zgniecony, otarty) i ewentualne spisanie protokołu szkody. Zapewniamy, że spisanie protokołu nie jest czynnością stresującą (firma DPD posiada doświadczonych kierowców) a statystyczne prawdopodobieństwo wystąpienia takich okoliczności to jak 1:500.

Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny wysłany rower nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz go zwrócić do 14 dni po warunkiem, że nie nosi on śladów używania. W praktyce można przed zwrotem rower wypróbować jadąc po suchej, w miarę czystej jezdni. W sytuacji, kiedy prawdopodobieństwo zwrotu jest duże, prosimy o dokładne przyjrzenie się jak został on spakowany, aby łatwiej było powtórzyć operację spakowania samodzielnie.

Najważniejsze jest bardzo dokładne zabezpieczenie odkręconej kierownicy przed otarciami o ramę. Dla zminimalizowania kosztów wysyłki zwrotnej – po odbiór paczki przyjedzie nasz kurier. Koszt przesyłki zwrotnej wynosi maksymalnie 25 złotych, chyba, że uzgodniono inaczej.

Co do zasady – koszt zwrotu w wysokości 25 złotych ponosi klient. Jednakże często oferujemy możliwość zwrotu na nasz koszt, jeśli np. bierzemy odpowiedzialność za dobór wielkości ramy lub klient zdecydował się na zakup roweru polecanego przez naszego sprzedawcę.

Każdy zakupiony u nas rower posiada 24 miesiące gwarancję. Większość spraw reklamacyjnych rozpatrywana jest przez nasz sklep. Niektóre reklamacje mogą być załatwione przez lokalnych dealerów ale tylko za zgodą klienta. Klient ma prawo wszystkie reklamacje załatwiać poprzez sprzedawcę czyli nasz sklep. W praktyce reklamacje gwarancyjne dzielimy na 3 przypadki:

  • Na podstawie wysłanych nam mailem fotografii obrazujących uszkodzenie podejmujemy decyzję o wysłaniu nowej części w zamian za uszkodzoną,
  • Na podstawie relacji telefonicznej lub mailowej lokalnego serwisu,w którym naprawiany jest rower podejmujemy decyzję o wysłaniu nowej części lub/oraz o zwrocie poniesionych kosztów na naprawę roweru,Jeśli sprawa jest wątpliwa,tzn nie możemy potwierdzić na podstawie telefonicznej lub mailowej relacji zasadności reklamacji – prosimy o odesłanie na nasz adres uszkodzonej części. Po dokładnych oględzinach roszczenie klienta zostaje uznane i wysyłamy mu nową część plus zwrot kosztów naprawy lub w przypadku nieuznania roszczenia, klient otrzymuje stosowny protokół.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i w każdym przypadku szukamy najlepszego rozwiązania. Warto jednak pamiętać, że gwarancji nie podlegają: Ogumienie oraz elementy, których uszkodzenie związane jest z ich zużyciem typu klocki hamulcowe, linki, elementy napędu (oczywiście nie dotyczy to wad fabrycznych). Reklamacji nie podlega także rozcentrowanie kół i rozregulowanie elementów, w szczególności przerzutek i hamulców.

Rower może być serwisowany w dowolnym punkcie. Miejsce napraw i serwisu nie ma wpływu na ważność naszej gwarancji. Zalecamy dokonywanie przeglądu roweru w fachowym serwisie przynajmniej 1 raz w sezonie. Szczególne uwarunkowania mogą dotyczyć serwisu amortyzatorów olejowych i powietrznych. My płacimy za przegląd.

Dla zachowania gwarancji w ich przypadku konieczne jest wykonywanie przeglądu 1 raz w sezonie. Czasem do takiego przeglądu uprawnione są jedynie autoryzowane serwisy (np. amortyzatory FOX), których adresy przekazujemy osobom zainteresowanym.

WYNAJĘTYCH ROWERÓW
MODELI E-BIKE
DOSTĘPNYCH MAREK

Możliwość testowego wypożyczenia dowolnego roweru elektrycznego na okres 1 miesiąca

Możliwość testowego wypożyczenia dowolnego roweru elektrycznego na okres 1 miesiąca